Keddi sportműsor: Bayern–Barca csúcsrangadó a BL-ben

Keddi sportműsor: Bayern–Barca csúcsrangadó a BL-ben

Bayern München–Barcelona csúcsrangadóval folytatódik a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportköre kedden. Lesz még Liverpool–Ajax, Leverkusen–Atlético és Marseille–Frankfurt rangadó is, míg az A-csoportból a Rangers–Napoli összecsapást szerdára halasztották. A kosár Eb-n már a negyeddöntő mérkőzéseit játsszák, öttusa Eb Székesfehérváron.

SZEPTEMBER 13., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR

2. FORDULÓ

A-CSOPORT

21.00:
Liverpool (angol)–Ajax (holland) (Tv: Sport1)

B-CSOPORT

21.00: Porto (portugál)–FC Bruges (belga)

21.00: Bayer Leverkusen (német)–Atlético Madrid (spanyol) (Tv: Sport2)

C-CSOPORT

18.45: Viktoria Plzen (cseh)–Internazionale (olasz) (Tv: Sport1)

21.00: Bayern München (német)–Barcelona (spanyol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

D-CSOPORT

18.45: Sporting CP (portugál)–Tottenham Hotspur (angol) (Tv: Sport2)

21.00: Olympique Marseille (francia)–Eintracht Frankfurt (német)

ANGOL CHAMPIONSHIP

10. FORDULÓ

21.00:
Preston North End–Burnley (Tv: Arena4)

UEFA IFJÚSÁGI LIGA, CSOPORTKÖR

2. FORDULÓ

16.00:
Liverpool (angol)–Ajax (holland) (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BIRKÓZÁS

Világbajnokság, Belgrád

10.30:
női 50 (Szekér Szimonetta), 53 (Dénes Mercédesz), 65, 76 kg, selejtező a negyedöntőkig

16.45: elődöntők

10.30: vigaszág – kötöttfogás 60 kg (Kecskeméti Krisztián), 130, női 55, 62 (Szél Anna)

18.00: döntők

KERÉKPÁR

15.00:
luxemburgi körverseny, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)

17.30: szlovák körverseny, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA

FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG, BERLIN


NEGYEDDÖNTŐ


17.15:
Spanyolország–Finnország (Tv: M4 Sport)

20.30:
Németország–Görögország

ÖTTUSA

Európa-bajnokság, Székesfehérvár

Női váltó

  9.45:
vívás

12.30: úszás

14.30: lovaglás

15.15: bónusz vívás

17.30: lövészet-futás

Férfi váltó

10.30:
úszás

12.00: vívás

16.00: lovaglás

16.45: bónusz vívás

18.30: lövészet-futás

SPORTLÖVÉSZET

Olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokság (25,50 m puska, pisztoly), Wroclaw – női sportpisztoly 1. nap, férfi gyorstüzelő pisztoly 1. nap, férfi kisöbű szabadpuska összetett 1. nap

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Reggeli műsor Harsányi Leventével és Risztov Évával

6.00:
Sportösszefoglaló

7.00:
Frances Tiafoe US Open-elődöntős teniszező elmondta, hogy a földön aludt a teniszpályán, és a szemétből kiszedett teniszütőkkel kezdett el gyakorolni – a mélyszegénységből kitörő sportolók vajon jobban hajtanak a sikerért?

8.00:
Példátlan magyar sikert hozott az úszók perui junior-világbajnoksága – Pádár Nikolett mondja el tapasztalatait

9.00:
A napi sportesemények összefoglalója

10.00:
Műsorvezető: Szani Roland

14.00:
Műsorvezető: Gazdag Krisztina

Hazafutás,
műsorvezető: Szegő Tibor

16.00:
Vendég: Leimeter Dóra, a női vízilabda-válogatott játékosa – öttusa Eb, birkózó-vb

17.00:
A nap vendége: Varga Zsolt, a férfi vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya

18.00:
Vendég: a Magyar kosárlabda napja előtt Bodnár Péter, az MKOSZ főtitkára és Timár András streetball-főszervező

19.00:
A második Bajnokok Ligája-forduló előtt

20.00: Vendég: Csáki Enikő atléta és Deli Gergely edző – csúcsdöntések és vb-érmek a berlini ultramaratoni atlétikai világbajnokságon

21.00:
Labdarúgó Bajnokok Ligája

Read More